Impreza integracyjna w Szczyrku z Bumper Ball Beskidy

-  Impreza integracyjna w Szczyrku z Bumper Ball Beskidy

Impreza integracyjna w Szczyrku z Bumper Ball Beskidy

-  Impreza integracyjna w Szczyrku z Bumper Ball Beskidy

Pierwsza impreza integracyjna z Bumper Ball Beskidy za nami. Zobaczcie jak uczestnicy firmy Relax-Med świetnie się bawią. Mecz został rozegrany w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wilkowicach.

Pomogliśmy w wyborze miejsca oraz w dokonaniu rezerwacji hali, zadaniem grupy było tylko dotarcie na miejsce (12km od Szczyrku).

-  Impreza integracyjna w Szczyrku z Bumper Ball BeskidyHala sportowa o wysokim standardzie, więc gra była czystą przyjemnością!!! Ponieważ nasza atrakcja była niespodzianką, nikt się nie spodziewał co go czeka na sali. A my byliśmy przekonani, że w większości będą to panowie, więc bez krępacji mogliśmy zaproponować pikę nożną w kulach Bumper Ball. Jednak okazało się być zupełnie na odwrót. 90% uczestników było płci pięknej, czego się troszkę obawialiśmy, że piłka nożna to nie za bardzo;) Pomimo tego zostaliśmy mile zaskoczeni otwartością i odwagą tych pań. Zawziętość oraz skupienie na twarzy, a później nieoderwalny uśmiech i radość z gry to dla nas zaszczyt. Oprócz zderzania się w kulach, w przerwach mieliśmy przygotowane animacje dla pracowników, by jeszcze bardziej zintegrować grupę. Było przeciąganie liny, skoki w workach, czy wyścigi rydwanów. Pomimo zmęczenia, uśmiech z twarzy im nie znikał, a to dla nas było bezcenne.